user_mobilelogo

Історія ростерні ALT WIEN KAFFEE бере початок з 70-х років ХІХ сторіччя. З 2000 року ALT WIEN KAFFEE розташовується в самому серці Відня, Австрія. Вишуканість та неповторний смак кави з кожним роком вабить все більше нових клієнтів, що спонукає компанію до постійного розвитку і вдосконалення. Починаючи з використання обладнання, яке забезпечувало одночасне обсмажування 5 кг кави, сьогодні ростерня працює з устаткуванням, яке дозволяє одночасно обсмажувати 15 та 35 кг кави.

У 2005 році ALT WIEN KAFFEE отримала сертифікат BIO. З цього часу ALT WIEN KAFFEE працює тільки з кавою, що має сертифікат BIO та FAIRTRADE – без пестицидів та хімічних добрив. Крім цього, FAIRTRADE забезпечує справедливу оплату праці людей, які займаються вирощуванням кави.

Як перша ростерня в Австрії, ALT WIEN KAFFEE у 2014 році придбала найсучасніше та найдорожче обладнання для обсмажування кави Loring Kestrel з США, яке працює на конвекції, забезпечує повторне використання 80% енергії та утилізацію відпрацьованих газових відходів.

ALT WIEN KAFFEE сьогодні – це 45 видів кави. Головним пріоритетом були і залишаються – бажання та смакові вподобання клієнтів. ALT WIEN KAFFEE створює різноманітні вишукані смаки, які здатні задовольнити вимоги найвибагливіших гурманів.
Ми працюємо з душею і для вашої насолоди!

Філософія ALT WIEN KAFFEE передусім полягає в тому, щоб виробляти, реалізовувати та насолоджуватися найкращою у світі кавою, що відповідає вимогам BIO та FAIRTRADE. Життя занадто коротке та цінне, щоб пити неякісну каву. Не відмовляйте собі у справжньому задоволенні.