user_mobilelogo

З 2013 року понад 45% кави, виробленої ALT WIEN KAFFEE, має сертифікати BIO/FAIRTRADE/DEMETER, і ця тенденція постійно зростає. ALT WIEN KAFFEE – це органічна та якісна кава. На даний час ALT WIEN KAFFEE виробляє 12 видів кави, включаючи каву без кофеїну, сертифікованих як BIO, так і FAIRTRADE, та 3 види кави, сертифікованих BIO та DEMETER. Таким чином, ALT WIEN KAFFEE є найбільшим виробником органічної кави на австрійському ринку.

BIO

Сертифікат BIO означає, що кава вирощена органічним способом без додавання хімічних елементів, таких як пестициди, гербіциди або інсектициди. Крім цього, транспортування та зберігання кави здійснюється відповідно до спеціальних вимог.

FAIRTRADE

FAIRTRADE – це альтернативний вид традиційної торгівлі, заснований на партнерстві виробників та споживачів. Продаж фермерами продукції відповідно до вимог FAIRTRADE забезпечує кращі умови торгівлі, що дозволяє їм покращити рівень життя. З іншого боку, FAIRTRADE надає можливість споживачам зменшувати рівень бідності шляхом здійснення щоденних покупок. Заява від самого FAIRTRADE: «FAIRTRADE ефективно бореться з бідністю, підтримуючи справедливу торгівлю, та створює світ, у якому дрібні фермери та працівники плантацій у країнах, що розвиваються, мають гідне життя і забезпечене майбутнє». Якщо продукт має відмітку FAIRTRADE, це означає, що виробник та трейдер дотримуються вимог справедливої торгівлі. Купуючи нашу каву, ви робите свій внесок у боротьбу із бідністю.

DEMETER

Стандарт біосертифікації DEMETER – найперший вид традиційної органічної сертифікації в Європі – вважається найвищим ступенем якості для органічного землеробства у світі. Сертифікацію необхідно підтверджувати щорічно. DEMETER з’явився у 1924 р. на основі робіт Рудольфа Штайнера «Духовні наукові Антропософські основи успішного розвитку сільського господарства» і став першим світовим стандартом органічного сільського господарства, відомого як біодинамічний метод. Вимогою стандарту сертифікації DEMETER є підтримка біорізномаїття, охорона екосистеми та родючості грунтів, заборона генно-модифікованих організмів. Наявність сертифіката DEMETER підтверджує, що господарство розглядається як живий цілісний організм, усі компоненти продукції отримані біодинамічним методом, з урахуванням природних особливостей. Отже, кава ALT WIEN KAFFEE – не просто напій, а здорова насолода!